Hei godtfolk. I dag var nok en travel arbeidsdag med møter og fullt trykk på jobb. Men som vanlig på en Onsdag, var det også to timer med frisklivstrening. I dag ledet av min gode fysioterapeut kollega.
Jeg var dårlig i ryggen og hadde derfor planer om å ta det rolig. Øvelsene gav likevel såpass at bevegelser og styrke, sammen klarte å redusere smertene til helt akseptable. Nok et bevis på at fysisk aktivitet gir smertedempende effekt.
Etter to grupper med til sammen to timer trening, var det innom kontoret for å ordne siste hastesak før arbeidsdagen sluttet. Alt i alt en god dag.
Så var også dagen kommet da sistemann gikk ut av ungdomsskolen. En høytidelig stund med gode karakterer toppet dagen for oss alle. Stolt av alle 6 barna våre!!!!!!
Nå skal jeg synke litt sammen før jeg forbereder et foredrag i morgen. Det gleder jeg meg stort til. Da får jeg anledning til å prate om favoritt temaet mitt, nemlig motivasjon og positiv forandring, samt frisklivssentralen. Gleder meg!
Mvh willy
#friskliv #livsstilsendring #psykiskhelse #helsefordeler #helsegevinst #helse #motivasjon #aktivitet #hverdagsaktivitet #foredrag #ungdomsskolen #stolt